Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únorové zprávičky (2017)

24. 1. 2017

    Únor bílý, pole sílí. Uvidíme, zda tomu tak skutečně bude. Leden je bílý a mrazivý krásně smiley Pokud nebudete v únoru trávit odpolední či podvečerní čas na procházkách, můžete se na chvíli zastavit v Oáze …

    V nabídce pro tento měsíc zůstává stále pondělní cvičení jógy od 19:00 pro všechny věkové kategorie. V úterý odpolední Klub Oáza od 13:00. A poslední čtvrtek v měsíci bude první setkání nového ročníku Lidického seniora 2017.

    Letošní ročník zahájíme významným hostem: 2. místopředsedou Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém, panem Radkem Hejretem (viz www.icej.cz). Tématem mimo jiné bude vzpomínka na Rudolfa Vrbu a Alfréda Wetzlera, kteří v roce 1944 uprchli z Osvětimi.

    A pokud již v únoru začínáte plánovat jarní, letní či podzimní dovolené po naší krásné české zemi, můžete se inspirovat nabídkou sdružení Concordia Pax. Mimo to, že je nejvýznamnějším spoluorganizátorem „Lidického seniora 2017“, připravila pro lidické občany další překvapení. A to nabídku zajímavých pobytů pro seniory po celé České republice. Pro lidické seniory a jejich doprovod ještě s 10% slevou oproti běžným seniorským cenám (již i tak zvýhodněným). Více informací o jednotlivých pobytech naleznete na jiném místě tohoto vydání Lidického zpravodaje, ve vitrínce u obchodního střediska, na www stránkách Mementa Lidice, o.p.s. (www.oazalidice.cz) a na stránkách www.concordiapax.cz. Jen dodám, že v nabídce je také i dovolená za sluníčkem u moře smiley

    Přeji Vám příjemné zimní dny v teple domova. Dětem bílé jarní prázdniny strávené třeba na horách a těším se s řadou z Vás na viděnou v Mementu Lidice, o.p.s. - domě „nejen pro seniory“ v naší obci Lidice.

Michaela Indráková