Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zářijové zprávičky

Vážení a milí čtenáři, přátelé,

mnohokrát za Diakonii Broumov děkujeme všem dárcům, kteří do sbírky "Nepotřebné věci potřebným lidem" čímkoli přispěli. Stejně jako Vy, i my věříme, že všechny dary budou využity k potřebným účelům, a že Váš dar, a naše drobná práce s touto akcí spojená, přinese velký užitek. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Bohužel ještě stále se nám nepodařil ukotvit pravidelný týdenní program, ale pravidelná měsíční akce "Lidický senior 2015" se bude konat i v tomto měsíci. V říjnu vychází na čtvrtek 29. 10. tradičně od 15 hodin. V kalendáři si proto rezervujte i tento termín. Hostem bude paní starostka Veronika Kellerová.

Dále pro Vás připravujeme velkou "lahůdku". V pondělí 19. října vystoupí v naší Oáze početný chlapecký sbor z Brém čítající více jak 50 účinkujících, který nám zazpívá řadu skladeb hudby italské renesance a německého romantismu. A také modernější kusy vzniklé v posledních 50 letech. Doba začátku je 17.30 hodin. Moc se na toto vystoupení těším a věřím, že osloví i Vás!

Bohužel kvůli pohybovým zdravotním problémům cvičitelky se ještě stále nerozeběhlo cvičení pro ženy.

Úterní dílny pro seniory jsou ovšem již jisté. Začaly v úterý 22. září a budou s týdenní pravidelností pokračovat i dále. Nyní se pouze dolaďují přesné časy začátků pravidelného setkávání. Pokud byste nás sami chtěli něčemu novému naučit nebo byste znali někoho, kdo by nám byl ochoten něco ze svého umu ukázat, nebo nápad, co v "kroužku" vyrábět, čím se zabývat, budeme rádi. Čas ubíhá jako voda, za 3 až 4 hodiny týdne se toho moc nestihne, proto už se pomalu začneme připravovat na předvánoční výstavu.

Doufáme, že se rozhodnete navštívit některou z námi pořádaných akcí jednorázově, popř. pravidelně. Nebojte se přijít a vyzkoušet jak připravované cvičení, tak posedět při kávě a čaji, popřípadě při nich vyrábět drobné ruční výrobky.

Ing. Michaela Indráková, ředitelka Mementa Lidice, o. p. s.